ג'נקו סולאר

junko-favicon
ג'נקו סולאר בע"מ
תחזוקת מערכות לייצור אנרגיה סולארית
למה דווקא הצוותים של ג'נקו?
בגלל העבודה בגובה
כל הצוותים של ג'נקו מוסמכי עבודה בגובה
בגלל הפריסה ארצית
הצוותים של ג'נקו עובדים בכל הארץ.
בגלל היתרון האנושי
מתחייבים לשטיפה מקצועית ואמינה
בגלל הביטוח שלנו
פוליסת ביטוח עבודות קבלניות מורחבת
מחפשים חברת שטיפת פנלים?
מחפשים חברה שעובדת בפריסה ארצית?

ג'נקו סולאר מתמחה בניהול מערך שטיפות מקצועי הכולל מערכת תיאום ובקרה.

ג'נקו סולאר מציעה ללקוחותיה מענה יסודי ומקיף בעזרת צוות מקצועי ומנוסה שלא מוכן להתפשר על בטיחות העבודה ואיכות ניקיון הפנלים.
ג'נקו סולאר נחשבת למובילה בתחומה ונכון להיום שוטפת ומתחזקת בהצלחה אלפי אתרים ברחבי הארץ.

לקבלת שיחה מהמומחים שלנו
"הצוותים של ג'נקו מקצוענים נקודה ."
השירותים שלנו
ג'נקו סולאר בע"מ החלה את דרכה בראשית העידן הסולארי בישראל כחברה המעניקה שרותי יזמות, רישוי והקמה של מערכות סולאריות. לאחר שנים של עשייה בתחום בחרה ג'נקו סולאר לפעול החל משנת 2019 בתחום "התחזוקה השחורה" של המערכות הסולאריות מתוך הבנת הצורך של השוק המתפתח בישראל ב"תחזוקה שחורה" מקצועית ובטוחה.
שטיפת פאנלים סולאריים
על מנת למקסם את פוטנציאל הייצור (ירידה של 20% אם לא שוטפים) של המערכת הסולארית בעונת הקיץ שמתחילה באפריל ומסתיימת בסוף נובמבר הצוותים של ג'נקו סולאר ידאגו לשטיפה אחת לחודש של המערכת הסולארית
ניקוי עמדת ממירים
הממירים נמצאים בדרך כלל בתוך כלוב למניעת כניסה של מזיקים וגורמים בלתי רצויים. יש לוודא פתחי מאווררים נקיים מאבק ולשלשת ציפורים. האבק המצטבר יכול לגרום לקצרים ובסופו של דבר להשבתה של הממיר או של כל המערכת.
ביצוע בדיקות "חשמלאי בודק"
"...בהתאם להנחיות מנהל מינהל החשמל שברשות החשמל יש לבצע בדיקה תקופתית למתקן PV אחת לכל 5 שנים...." ...הבדיקה תבוצע ע"י בעל רישיון חשמלאי בודק ..." עפ"י חוק החשמל. אנו מספקים שרות זה.
עבודות גיזום במערכות קרקעיות
צל כתוצאה מצימוח עצים ועשבייה גורם לירידה בתפוקת המערכת. הצוותים של ג'נקו לאחר סיום השטיפה מתריעים על צל כתוצאה מצמחיה. כמו כן, הם מבצעים בנוסף, עבודות גיזום עצים במערכות על גג וניקוי עשביה במערכות קרקעיות.
החלפת פנלים תקולים
הפנלים המותקנים על הגגות מתוכננים לתקופה של מעל 20 שנה, יחד עם זאת אנו נתקלים לא פעם בפנל שבור או תקול אשר פוגע בייצור המקסימלי האפשרי של החשמל. חשמלאי מוסמך מטעמנו שמוסמך בנוסף בעבודה בגובה ועובד נוסף מוסמך עבודה בגובה מטעמנו יגיע ויבצע את החלפת הפנל התקול.
אישור חשמלאי לתקינות המערכת
פעם בשנה עפ"י חוק החשמל נדרשת בדיקת חשמלאי לתקינות המערכת. בבדיקה החשמלאי עובר על החיבורים, על הממירים ומוודא שהמערכת עובדת כהלכה.
לקוחותינו נהנים מהוצאות תחזוקת נמוכות כתוצאה משטיפה תדירה של המערכות הסולאריות . לאחר ביקור צוות ג'נקו סולאר ושטיפת המערכת הלקוח מקבל תמונת מצב מפורטת הכוללת צילום המערכת לפני ואחרי, צילום מד המים והתראות על תקלות במערכת. הצוותים מאתרים תקלות כגון: עצים שצמחו ועושים צל, פנלים שבורים, ממירים שאינם עובדים ועוד.
מבין לקוחותינו